Hakkımızda


Tüm dijital platformalar için gerçekçi bir hizmet akışı sunmakta ve bunu da garantili olarak yerine getirmektedir. Sosyal medya alanını yakından takip ederek tüm en yeni gelişmeleri firma bünyesine uygulayarak hizmet vermekte ve buna bağlı olarak başarı oranınızı üst seviyeye çıkarılmaktadır. Tüm dijital kanallar için takipçi sayısı arttırma ve izleme gibi hizmetler sunuluyor. Bu hizmetlerden sizde yararlanarak dijital dünya için hedeflediğiniz noktalara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet İçeriği

Takipçi sayınızı attırmanız her açıdan önem taşır. Marka değerinin oluşmasından marka tanınması detayına kadar büyük bir avantaj teşkil eder. Bunun için ister bireysel isterseniz de kurumsal olan işletmeniz için bu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Sunulan tüm paketlerin hizmet içerikleri doğru ve başarılı bir şekilde yerin getirilir. İster beğeni, isterseniz de takipçi paketleri arasından size uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Geniş Paket Seçeneği

Tüm hizmet içeriğinden daha iyi bir şekilde yararlanabilmeniz için paketlerimiz özenle seçilmiştir. Paket içeriklerini detaylı olarak inceleyebilir ve size en uygun olanı belirleyebilirsiniz. Hizmet içeriğinden yararlanmak istediğinizde herhangi bir şekilde şifre ve benzeri bir etken paylaşmanız gerekmez. Firmamız tüm hizmetini müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak sunar.

Ekonomik Fiyat Politikası

Tüm paketlerin fiyatı ekonomik olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanarak istediğiniz pakete hızlı ve güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz. Dijital kanalların hepsi için paket belirlenmiş olup yararlanmanız için sunulmaktadır. Yapılacak olan her çalışmada anlık gönderim baz alınır. Bu sayede zaman kaybı yaşanmadan aldığınız hizmet hesabınıza yüklenir. Takipçileriniz anlık olarak gönderilir. Bu sayede sosyal medya dünya içerisinde markalaşma çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Gönderilen takipçi ve benzeri hizmet içeriklerinde takipçi sayısı düşme ve benzeri bir olumsuz durum yaşamazsınız. Sizde bu konuda hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve buna bağlı olarak kurumsal bir çalışma oluşturabilirsiniz. Yapılan her çalışma müşteri odaklı olarak size sunulur. İnternet dünyasında sizde yer almak, ürün veya hizmet içeriğinizi ön plana çıkarmak isterseniz sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Kurumsal İletişim
E-mail: İnfo@e-sosyalmedya.com
Adres: Koru Mahallesi Boğaziçi Sokak No: 44 Sarıyer / İstanbul
Şirket İsmi: Tuncay Çetin
Tel: 530 300 50 10
V.D: Sarıyer

3 Dakika Önce
Bu Fırsat Kaçmaz.

İddia Ediyoruz Bizden Daha Ucuzu Yok! 

Youtube, abone sayılarında uyguladığı limit işlemlerini izlenme saatlerine de yansıttı. Buna göre 1.000 abonesi olmayan ve son 1 yıl içerisinde 4.000 saat izlenmemiş kanallara para ödemeyi kesti. Eğer Youtube'dan para kazanmak gibi bir amacınız varsa hem 1.000'den fazla aboneniz olmalı hem de son 1 yıl içerisinde toplamda 4.000 saat izlenme süresini aşmanız gerekli.

Youtube
4000 Saat Video İzlenmesi
  • Aktif Profiller
  • Düşme Olmaz
  • Organik İzlenme
  • Tamamı Türk
  • Anlık Gönderim
475.00₺360.00₺
SATIN AL